jesteś na: Strona głównaPodziękowania

 

PODZIĘKOWANIA 2012/2013

 

 Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz  dzieci, składają gorące podziękowania Panu TOMASZOWI OWSIANKA, tatusiowi Błażejka oraz Panu ANDRZEJOWI  LIGAS tatusiowi Olusi, za montaż zabawek i sprzętu ogrodowego dla dzieci z naszego przedszkola.

 

 Dyrekcja i  Grono Pedagogiczne Przedszkola  składają serdeczne podziękowania Państwu JADWIDZE I JANUSZOWI MAMALOM- firma "DELIKATESY U JANUSZA", za dar serca w postaci słodkich upominków z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola.

 

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Przedszkola Samorządowego w Jazowsku, wraz z dziećmi składają serdeczne podziękowania  PREZESOWI  OSP Łącko, panu JANOWI MRÓWKA, Zarządowi, oraz członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącku za pomoc i ogromne zaangażowanie w organizację ciekawego spotkania dla dzieci z naszego przedszkola

 

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne składają serdeczne podziękowania państwu TERESIE i ANDRZEJOWI LIGAS, rodzicom Olusi, za pomoc w organizacji spotkania z aktorem, panem Jerzym Palem.

 

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne składają serdeczne podziękowania pani ANNIE OBRZUD, mamie Mikołajka, za podarowanie piłek do gry dla dzieci. 

 

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Przedszkola składają serdeczne podziękowania  Nadleśniczemu Nadleśnictwa w STARYM SĄCZU, mgr inż. PAWŁOWI SZCZYGIEŁ, za podarowanie sadzonek drzew do naszego ogrodu przedszkolnego.

  Dyrekcja Przedszkola Samorządowego w Jazowsku składa serdeczne podziękowania PREZESOWI p. JANOWI MRÓWKA i ZARZĄDOWI OSP w ŁĄCKU za współpracę i pomoc w organizacji Gminnego Konkursu Wokalnego „Wiosna w piosence” 

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne składają serdeczne podziękowania panu ANDRZEJOWI LIGAS, tatusiowi Olusi, za pomoc i szczególne zaangażowanie w organizację Gminnego Konkursu wokalnego „Wiosna w piosence”.

 

  Serdecznie dziękujemy pani IZABELI STAWIARSKIEJ, mamie Natalki za pomoc w organizacji Gminnego Konkursu Wokalnego „Wiosna w piosence”.

  Dyrekcja i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania panu PIOTROWI WYROSTKOWI- Firma „Usługi Stolarskie, Piotr Wyrostek”, za naprawę drzwi  przesuwnych w naszym przedszkolu.

 Serdecznie dziękujemy państwu BEACIE i MARIUSZOWI SOPATOM  rodzicom Szymonka i Olgi, za pomoc w organizacji wydarzenia „Powitanie Wiosny”- wykonanie pięknej Marzanny. 

  Dyrekcja,Grono Pedagogiczne i dzieci składają serdeczne podziękowania pani mgr EWIE SZEWCZYK nauczycielce Szkoły Podstawowej w Nawojowej, oraz Panu BRONKOWI(z Obidzy) KOZIEŃSKIEMU  za miłe, pełne emocji i niezapomnianych wrażeń spotkanie w naszym Przedszkolu, oraz za  rozbudzenie wrażliwości literackiej i emocjonalnej wśród dzieci. 

 Serdecznie dziękujemy mgr inż. PAWŁOWI SZCZYGIEŁ, NADLEŚNICZEMU NADLEŚNICTWA w STARYM SĄCZU za współorganizację konkursu plastycznego, sponsorowanie nagród oraz za współpracę z naszym Przedszkolem.Szczególne podziękowania dla pana MIROSŁAWA LELITO, za pracę w komisji konkursowej. 

Nagrodzonym i wyróżnionym przedszkolakom oraz ich RODZICOM dziękujemy za udział w RODZINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Gorące podziękowania dla RODZICÓW za współorganizację zabawy andrzejkowej i balu Karnawałowego, za przygotowanie wspaniałych strojów i pysznych poczęstunków dla dzieci.

 Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Jazowsku, dla mgr BOGUSŁAWA ŁATKI i mgr DANUTY CZAJKA za owocną współpracę, oraz dla nauczycielki ZSzG w Jazowsku, mgr JANINY KOZA za zaproszenie przedszkolaków do biblioteki szkolnej i współudział w programie „Cała Polska czyta dzieciom”.

 Dzieci, dyrekcja i nauczycielki serdecznie dziękują WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM obecnym na spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka za uśmiech, łzę wzruszenia i wspólną zabawę

 Największe uśmiechy i serdeczności dla Pana Leśnika mgr inż. RAFAŁA TOKARZA za pełne radości i ciekawe spotkanie w przedszkolu oraz prezent w postaci smakołyków dla ptaków.

 Dzieci gorąco dziękują RODZICOM za przybycie na zajęcia otwarte i wspólną radosną zabawę :)

 Dyrekcja i  Grono Pedagogiczne Przedszkola  składają serdeczne podziękowania Państwu ELŻBIECIE I WŁADYSŁAWOWI BIEL- stacja Paliw BP Jazowsko, za dar serca w postaci słodkich upominków mikołajkowych dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola

  Serdeczne podziękowania dla RADY RODZICÓW za przygotowanie upominków dla dzieci z okazji mikołajek

 Gorące  podziękowania dla pana ADAMA TOMCZYKA i wszystkich pracowników Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo-Usługowego "Tompex" w Czarnym Potoku, za serdeczne przyjęcie w firmie i przybliżenie dzieciom zawodu krawcowej. Dziękujemy także pani ANNIE NIEĆ, mamie Konradka za współorganizację wycieczki

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują WSZYSTKIM RODZICOM obecnym na uroczystości PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA za przygotowanie słodkiego poczęstunku, uśmiech i wielkie oklaski.

 Dzieci serdecznie dziękują listonoszowi, panu PIOTROWI STEC za miłą wizytę   i pogadankę o pracy listonosza.

   Serdeczne podziękowania dla funkcjonariusza Posterunku Policji w Łącku sierżanta PAWŁA PORĘBY, oraz dla Jego przełożonego, st. asp. WACŁAWA FEDKO, za zaangażowanie w przygotowanie i aktywny udział w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych